Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.05.2011 01:05:55 

Hasičský záchranný sbor SD a.s. - Doly Nástup Tušimice

4. 7. 2009 "Memoriál Miroslava Nováka"

Náš sbor se rozhodl po několika letech obnovit soutěž v požárním útoku, která je memoriálem našeho někdejšího člena sboru. Ačkoli panovaly obavy ze zvládnutí a organizace soutěže, vše se podle kladných ohlasů  vydařilo (chválu zasloužil především guláš od Pepy) a budeme se těšit na další ročník. Na soutěži proběhl i křest nováčků soutěžního družstva...V sobotu 4. října 2008

V sobotu 4. října proběhl v Mašťově 5. ročník memoriálu Jiřího Krejčího, odkud si naši hasiči přivezli první místo. Jako druhé skončilo družstvo SDH SŠEaS Chomutov. Nálada byla skvělá a počasí se vydařilo.

 

Fenzy cup 2008

Dne 7. 6. 2008 proběhl v areálu podniku AERO Vodochody a. s.  XII. ročník soutěže hasičského pětiboje v disciplínách TFA „FIRE FIGHTER  FENZY CUP „. Za náš HZSP se zúčastnili Jaroslav Kois, David Šindelář a Jirka Šebek. Jako doprovod jeli Jaromír Vrba a Zdeněk Hanzal. Naši hasiči bojovali jak jen to šlo, ale na medaile to nestačilo.

                               

10. května 2008

Tento sobotní den proběhla na náměstí v Chomutově soutěž Železný hasič. Této soutěže se zúčastnil náš příslušník Jaroslav Kois, který si tak vyzkoušel čím vším si soutěžící musí při T.F.A. projít. Soutěž dokončil, což je sám o sobě skvěly výsledek.

 

4. ročník memoriálu Jiřího Krejčího 2007 v Mašťově

Po roce jsme se opět zúčastnili soutěže v požárním útoku v Mašťově. Po předchozích třech vítězstvích jsme letos skončili na druhém místě. Po prvním pokusu jsme dosáhli stejného času jako tým z požárního učiliště Chomutov. Po rozstřelu, tedy zopakování útoku, jsme již proti mladým a dravým soupeřům neměli šanci. Guláš byl jako vždy skvělý, piva bylo dost, publikum hojné a velkou radost měli i děti. Těšíme se na další ročník.

 

Firefighters Fenzy cup 2007

V začátcích této soutěže byl náš sbor každoročním účastníkem. Po  6ti leté  pauze jsme vyslali na již 11.ročník Fenzy cupu naše dobrovolníky ze směny C. Ačkoli neuspěli a umístili se v " Top Ten" (tedy v poslední desítce), závod přes vypětí všech sil alespoň dokončili, ale  i to je pro nás úspěch.

Soutěž v požárním útoku v Mašťově

V říjnu se soutěžní družstvo HZSP DNT zúčastnilo soutěže v požárním útoku v obci Mašťov." Neočekávaně" jsme zvítězili, již potřetí v řadě.

TOPlist